FOTOSESIJOS

Nėštukės fotosesija

Kiekvienas nėštumas yra unikalus ir nuostabus kiekvienai besilaukiančiai. Kiekviena laukimo fotosesija lygiai taip pat individuali. Tai gali būti fotosesija gėlių pievoje, miške, prie ežero ar upės. Oro sąlygoms neleidžiant ar tiesiog norint daugiau privatumo, fotosesiją galime daryti šviesioje ir jaukioje fotostudijoje.


Naujagimio fotosesija

Naujagimio “lifestyle” fotosesija vyksta fotostudijoje arba jūsų namuose. Šios fotosesijos metu naujagimis specialiai nemigdomas. Jeigu atvykęs miega ar yra ramus pafotografuojame krepšelyje ar pan. Jeigu ne tada fotografuojama daugiau su tėvais. Naudojami mano suvystymo medžiagos ir jūsų rūbeliai bodžiukai, šliaužtinukai ar pan. Naujagimis gali būti vyresnis nei 14 dienų.


Gimtadienio fotosesija fotostudijoje

Pirmasis gimtadienis, tai proga, kurios įamžinimas svarbus daugeliui. Smagu įamžinti savo mažylį/ę su pirmuoju torto. Paprastai gimtadienio fotosesija studijoje susideda iš trijų dalių. Pradžioje vaikutį fotografuojame padekoruotuose kampeliuose, tada seka torto valgymas ir viską užbaigiame maudynėmis baleikoje.