AnDrea | Fotografas Panevėžyje

APIE MANE


APIE MANE

♡ Sveiki atvykę į mano svetainę ♡

Kaip smagu, kad mane radote! Aš galiu užfiksuoti svarbiausius jūsų gyvenimo momentus. Tai gali būti nuostabios ir jautrios jūsų nėštumo akimirkos, vaikučio pirmasis gimtadienis ar krikštynos. O gal norite jaukios šeimos (Kalėdinės) fotosesijos?

Aš – Andrėja. Esu fotografė iš Panevėžio. Myliu savo darbą ir esu dėkinga už man suteiktą laisvę kurti. Taip galiu užfiksuoti brangias akimirkas ir papasakoti jūsų istoriją nuotraukomis. Smagu, kad galiu Jūsų emocijas, prisilietimus, laukimą, apkabinimus ir vaikų juoką paversti apčiuopiamais prisiminimais.

Aistrą fotografijai atradau 2008 m. Gimus vaikams ši mano aistra tapo darbu. Tada ir supratau, kad šeimos fotografija yra tai, ką man patinka įamžinti labiausiai. Taip 2019 atsirado ir mano dienos šviesos fotostudija Panevėžyje.

Tikiuosi susipažinti ir su Jumis! Susisiekime!


    FOTOSTUDIJA

    Fotostudija yra įsikūrusi Panevėžyje, Beržų g. 44, II aukšte. 70 m2 studija yra dienos šviesos. Joje rasite jaukų, namų aplinką primenantį kampelį. O kitoje pusėje, erdvę, kurioje galima įgyvendinti įvairius fotografijos projektus ar komercinėms, daiktų, gaminių fotosesijoms.