Kaip pasiruošti nėštumo fotosesijai | Laukimo fotosesija Panevėžyje

Kaip pasiruošti nėštumo fotosesijai | Laukimo fotosesija Panevėžyje

Kaip pasiruošti nėštumo fotosesijai

Laukimas – nuostabus laikas. Ir geriausias būdas jį įamžinti yra nėštumo fotosesija.

Kad šios akimirkos būtų nuostabios, yra keletas dalykų, kuriuos reiktų žinoti.

Kada geriausia daryti nėštukės fotosesiją?

Viskas priklauso nuo to, kokio dydžio pilvuką norite matyti nuotraukose ir kaip jaučiatės. Aš rekomenduoju laukimo fotosesiją daryti 28-32 laukimo savaitę. Tai laikas, kai dauguma nėštukių dar jaučiasi energingos, nekankina dideli tynimai, o pilvukas jau būna dailiai išryškėjęs. Jeigu laukiatės dvynukų fotosesiją galima planuotis ir anksčiau.

Kaip išsirinkti fotografą laukimo fotosesijai?

Kiekvienas fotografas turi savo stilių, nuotraukų apdirbimo spalvas. Peržiūrėkite kelių fotografų nuotraukų galerijas, tai padės nuspręsti, koks jums stilius artimas. Jeigu planuojate fotosesiją studijoje, pasidomėkite ar fotografas ją turi.

Ką apsirengti nėštumo fotosesijai?

Vienas didžiausių galvos skausmų daugumai nėštukių – ką apsirengti per fotosesiją.
Pradėti reiktų nuo fotosesijos vietos pasirinkimo.

Apranga laukimo fotosesijai gamtoje

Lengvos ilgos/pusilgės suknelės visada puikus pasirinkimas. Pastelinės, šviesios spalvos puikiai išryškina pilvuką tamsioje gamtos žalumoje.

Nėštukės fotosesija gamtoje
Nėštukės fotosesija Panevėžyje
Laukimo fotosesija gamtoje

Apranga laukimo fotosesijai foto studijoje

Lengvos suknelės taip pat puikiai tiks ir daugumoje foto studijų. Tačiau dėl spalvų ir stiliaus reiktų pasikonsultuoti su savo fotografu. Jis patars, kas labiausiai tinka pagal jo studijoje esamas dekoracijas/spalvas.

Mano foto studijoje yra galimybė rinktis jaukią, šviesią, namų aplinką primenančią erdvę, bei daugiau klasikinės fotografijos stiliaus erdvę, kur yra tik vienspalviai fonai. Pirmuoju atveju labiausiai tinka lengvi, natūralių spalvų, jaukūs rūbai. Antruoju aptemptos sunkelės, džinsai, švarkai ir pan. Jeigu norite parodyti daugiau nuogo pilvuko ar kūno, galite rinktis fotosesiją su apatiniais ir dėl jaukumo bei subtilumo apsigaubti masyviu megztiniu, audiniu ar pan.

Renkantis aptemptus ar kiek peršviečiamo audinio rūbus, svarbu tinkamai pasirinkti apatinį trikotažą. Beveik visiems atvejams idealu yra lygi, kūno spalvos liemenėlė, nusegamomis petnešėlėmis, bei kuo mačiau įsirėžiančios, “seamless” tipo apatinės kelnaitės.

Ar fotografas turi rūbų nėštukei?

Jeigu nutiko, taip kad savo spintoje nerandate Jums vis dar tinkančios suknelės, mano studijos spintoje rasite nemažą pasirinkimą įvairių suknelių. Papildomai tai jums nieko nekainuos.

Visada galite turėti kažką savo ir išsirinkti iš mano spintos. Turėdami du rūbų derinius, gausite įvairesnių nuotraukų.

Nėščiosios laukimo fotosesija studijoje
Laukimo fotosesija
Neštukės laukimo fotosesija Panevėžyje
Nėštukės fotosesija
Nėštukės fotosesija
Nėštukės fotosesija

Makiažas fotosesijai

Profesionalus makiažas padės paslėpti Jūsų odos trūkumus (jeigu tokių yra) bei išryškinti veido bruožus. Daugumai moterų tai suteikia daugiau pasitikėjimo savimi ir leidžia kiek labiau atsipalaiduoti fotosesijos metu. Laukimo fotosesijai rinkitės lengvą, neryškų makiažą, nebent pati fotosesijos idėja reikalauja jo kitokio. Profesionalus visažistas Jums tikrai patars. Jeigu pageidausite rekomenduosiu Jums visažistus Panevėžyje, kurie puikiai atlieka savo darbą.

Kaip pozuoti?

Fotografas Jums visada patars, kaip atsistoti, kur dėti rankas. Tačiau labai svarbu, kad sustatyti nesustingtumėte ir patys lengvai judėtumėte: ranka perbrauktumėte plaukus, paglostytumėte pilvuką. Žvilgsnis gali būti nukreiptas į pilvuką, tai simbolizuos jūsų ryšį su vaikeliu. Susimąsčiusią, svajoklišką nuotaiką kurs žvilgsnis į šoną. Žvilgsnis į objektyvą įtrauks žiūrovą. Galite ir tiesiog užsimerkti, taip kursite laukimo ramybės jausmą. Jeigu fotosesijoje dalyvauja vyras ir vaikai, visada rekomenduoju glaustis vienas prie kito, švelniai liestis. Švelnumas ir atsipalaidavimas laukimo fotosesijai būtini. Puiku jeigu prieš fotosesiją pasitreniruojate prieš veidrodį. Taip galite pajausti, kas Jums yra patogu, gražu ir natūralu.

Kitų šeimos narių dalyvavimas laukimo fotosesijoje

Dažnas klausimas ar nėštukės fotosesijoje gali dalyvauti kiti šeimos nariai. Atsakymas yra TAIP! Tai yra Jūsų visų laukimo laikas ir svarbu įamžinti kartu ir vyrą, būsimą brolį/sesę ar net atsivesti savo augintinį!

Šeimos fotosesija studijoje
Neštukės laukimo fotosesija Panevėžyje
Laukimo fotosesija

Svarbiausia!

Mėgaukitės šiuo nuostabiu laikotarpiu. Jau greitai visu 100% atsiduosite ir lepinsite ne save, o mažylį/ę. Nėštumo fotosesija yra tam, kad įamžintų jūsų ryšį su augančiu pilvelyje vaikučiu, tad ir nuotraukos tai atspindės, jeigu tik atsipalaiduosite ir jausite meilę čia ir dabar. Na o po fotosesijos, nepraleiskite progos su šeima nuvykti vakarienės. Juk reikia makiažu pasidžiaugti ir likusią dienos dalį.

Nesvarbu ar tai pirmas ar penktas jūsų laukimas. Spausdinkite, rėminkite ar dalinkitės internetu su draugais ir kitais jums artimais žmonėmis, neabejoju, nuotraukos sukels šypsenas jų ir jūsų veiduose. O vėliau, paaugę, džiaugsis ir jūsų vaikai, baksnodami pirštuku į nuotrauką ir sakydami “o čia, kai aš dar buvau pilvelyje”.

Laukimo fotosesija
Nėštukės fotosesija Panevėžyje
Nėštukės fotosesija Panevėžyje
Rezervuoti laiką