Baimės dėl nėštumo fotosesijos.

Baimės dėl nėštumo fotosesijos.

Baimės dėl nėštumo fotosesijos. Kaip jomis atsikratyti ir pasiruošti nepakartojamam patirčiai?

Sveikos būsimosios mamos!
Nėštumas – tai ne tik naujos gyvenimo pradžios laukimas, bet ir laikotarpis, kai kyla daugybė jausmų ir klausimų, įskaitant baimę dėl nėštumo fotosesijos. Mes puikiai suprantame, kad tai gali būti sudėtinga patirtis, bet norime pasidalinti su jumis keliais patarimais, kaip įveikti šias baimes, kad nėštumo fotosesija būtų nuostabi patirtis ir gražūs prisiminimai, kuriais galėsite džiaugtis visą gyvenimą. Štai keletas baimių, su kuriomis dažnai susiduria būsimosios mamos, ir mūsų sprendimai, kaip jomis atsikratyti:

Baimė #1: Aš apvalus balionėlis
Kai kurios moterys gali jaustis nepatogiai dėl savo kūno pokyčių. Galbūt jūsų figūra pasikeitė daugiau nei tikėjotės ar jūs tiesiog jaučiatės, kad atrodote ne taip patraukliai kaip anksčiau. Tačiau pagalvokite – jūsų kūnas atlieka nuostabų darbą, kurį verta įamžinti ir prisiminti, kaip tą gyvenimo etapą, kai jūs sukūrėte naują gyvybę. Fotosesijos metu padėsime jums pamatyti jūsų grožį, kurį nėštumas suteikė ir pajusti gražia ir ypatinga.

Baimė #2: Aš medinė, nemoku pozuoti.
Ne bėda! Patarsime visais pozavimo klausimais. Ne visi jaučiasi patogiai priešais kamerą, o tai gali būti dar sunkiau nėštumo laikotarpiu, kai jaučiatės truputį pažeidžiama arba nesaugi dėl savo kūno būklės. Profesionalaus nėštumo fotografo pareiga sukurti atmosferą, kurioje galėsite atsipalaiduoti ir jaustis saugiai. Mūsų tikslas yra ne tik užfiksuotų jūsų išorinį grožį, bet ir atskleisti vidinį – jūsų meilę, džiaugsmą ir laukimo laimę.

Baimė #3: Mano didelis pagurklis ir viena ausis mažesnė už kitą.
Kritiškas savo išvaizdos vertinimas yra paplitusi problema, ypač nėštumo laikotarpiu, kai jūsų kūnas keičiasi greitai ir iš esmės. Svarbu prisiminti, kad fotografas yra čia tam, kad jums padėtų jaustis patogiai ir gražiai. Jis žino, kaip rasti geriausius kampus ir kokį apšvietimą rinktis, kad atrodytumėte nuostabiai nėštumo nuotraukose.

Baimė #4: Mano visi džinsai neužsisega.
Na ir nieko čia tokio! Nesirūpinkite! Mes ir čia galime jums padėti! Pasiūlyti jums pasinaudoti mūsų rūbų spinta ar patarti stiliaus klausimais.

Kas padės atsikratyti baimės?

Rinkitės profesionalų nėštukių fotografą. Jums turi patikti jo stilius ir bendravimas. Pasidomėkite kokias papildomas paslaugas jis siūlo. Ar turi savo foto studiją, gal makiažą galėsite pasidaryti vietoje. Ar gali pasiūlyti aprangą nėštukei ir pan.

Planuokite ir klauskite fotografo visų jums rūpimų klausimų! Išsakykite savo baimes ir lūkesčius. Tai padės sukurti abipusį pasitikėjimą ir sumažinti įtampą fotosesijos metu. Suderinkite aprangą, pozas. Būtinai pasakykite fotografui, kas jums patinka ir ko tikitės! Tai padės išvengti nesusipratimų.

Ruoškitės fiziškai ir psichologiškai. Prieš fotosesiją pasirūpinkite, kad jūsų kūnas ir protas būtų pasiruošę šiam smagiam patyrimui. Galbūt tai gali būti masažas arba paprasta meditacija, gal savo odos palepinimas veido kauke! Tai labai pagelbės ir puikiam makiažo padengimui.

Pasitikėkite savimi! Atsiminkite, kad esate nuostabi, būdama nėščia. Pasitikėkite savo fotografu, kad jis sugebės jūsų grožį išryškinti ir užfiksuoti nuotraukose.

Nors nėštumo fotosesija gali kelti tam tikrų baimių, ji taip pat gali būti nepakartojama patirtis, kuria galite mėgautis ir prisiminti visą gyvenimą. Pasirinkę tinkamą fotografą ir pasipuošę džiaugsmu bei ramybe, sukurti puikias nuotraukas, kuriomis dalinsitės su savo šeima ir vaikučiu ateityje.

Ar dar turite kokių nors klausimų dėl nėštumo fotosesijos? Parašykite mums!

    nestukes_fotosesija